Amatniecība un hobiji (18791)
Atpūta un sadzīve (17347)
Bērniem un jauniešiem (49084)
Ceļošana (9261)
Citi (42279)
Daiļliteratūra (179567)
Dzīvnieki un daba (10780)
Humors un vēlējumi (2559)
Mācību grāmatas (30017)
Māksla un kultūra (23564)
Mūzika (4772)
Nozares (38148)
Reliģija un filozofija (15480)
Valodas un vārdnīcas (7386)
Vēsture un folklora (35667)
Žurnāli (22058)

Nesen atstātas
Nesen atrastas
Jaunās grāmatas
Statistika
Grāmatu draugi
Onlainā

Portāla lietošanas noteikumi1. Šie noteikumi definē iBook.lv izmantošanas kārtību un ir saistoši visiem lietotājiem.

2. Reģistrējoties kā iBook.lv lietotājs, Jūs apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šiem lietošanas noteikumiem.

3. iBook.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā iBook.lv.

4. iBook.lv darbojas kā starpnieks starp Grāmatas Pārdevēju un Pircēju. Pircējs pērk grāmatas no Grāmatas Pārdevēja, bet ne no iBook.lv, tādā veidā nekādā veidā nav iesaistīts darījumos starp Grāmatas Pārdevēju un Pircēju.

5. Vienīgi Grāmatas Pārdevējs un Pircējs ir atbildīgi par savstarpējiem grāmatas pirkšanas un pārdošanas darījumiem un iBook.lv nenes nekādu atbildību par nenotikušiem darījumiem vai jebkāda cita veida apstākļiem, kas ir vainojami darījuma nenotikšanā.

6. iBook.lv nenes atbildību par patieso grāmatas stāvokli. Pircēja pienākums ir pārliecināties vai grāmatas izdevums, nosaukums, autors u.c. parametri atbilst vēlamajiem kritērijiem.

7. Visām grāmatām, kas tiek pārdotas iBook.lv, jābūt lietošanās kārtībā.

8. Gadījumā ja par pārdodamo grāmatu ir sniegta neparieza informācija, Pārdevējs ir atbildīgs par visām turpmākajām sekām un Pircēja neapmierinātību. iBook.lv neuzņemas atbildību par grāmatas apraksta atbilstību tās reālajam stāvoklim un izdevumam.

9. iBook.lv nav atbildīga par portāla pieejamību, portāla lietotāju savstarpējo komunikāciju, jebkādām tehniska rakstura problēmām portāla darbībā, portāla lietotāja profila datu izmaiņām citas personas neautorizētas piekļūšanas rezultātā. iBook.lv nav nekādā veidā atbildīgs par jebkāda veida zaudējumiem, kuri šī portāla lietotājiem ir radušies saistībā ar portāla un tajā pieejamo pakalpojumu izmantošanu.

10. Portālā iBook.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:

  • informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
  • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • informāciju, kurā pārkāptas vispār pieņemtās ētikas normas un kas ir rupja vai aizvainojoša;
  • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
  • informāciju, kurai piemīt surogātpasta vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
  • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
  • visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla iBook.lv normālu darbību un drošību.

11. iBook.lv ir tiesīgs mainīt jebkādu portāla lietotāju izvietotu informāciju nebrīdinot par to pašu portāla lietotāju.

12. Grāmatu nosaukumiem, autoru vārdiem un uzvārdiem, izdevniecībai un sērijai, jābūt norādītai grāmatas oriģinālvalodā (piemēram, pievienojot grāmatas krievu valodā, tiek izmantoti kirilica alfabēta burti).

13. iBook.lv ir tiesīgs labot pievienoto grāmatu informāciju, kā arī dzēst pievienotās grāmatas nepaskaidrojot šādas darbības iemeslus.

14. iBook.lv ir tiesīgs dzēst lietotāja profilu vai bloķēt tam pieeju uz laiku nepaskaidrojot šādas darbības iemeslus.