Amatniecība un hobiji (39721)
Atpūta un sadzīve (24096)
Bērniem un jauniešiem (63871)
Ceļošana (11328)
Citi (62649)
Daiļliteratūra (230142)
Dzīvnieki un daba (13522)
Humors un vēlējumi (2848)
Mācību grāmatas (29723)
Māksla un kultūra (26353)
Mūzika (5396)
Nozares (42849)
Reliģija un filozofija (17817)
Valodas un vārdnīcas (8550)
Vēsture un folklora (40564)
Žurnāli (21008)

Nesen atstātas
Nesen atrastas
Jaunās grāmatas
Statistika
Grāmatu draugi
Onlainā

Portāla lietošanas noteikumiiBook.lv portāla (turpmāk tekstā iBook.lv) pārvaldnieks ir Grāmatu draugu biedrība iBook.lv (reģistrācijas numurs 40008227467).

1. iBook.lv lietotājs ir fiziska persona, kas apmeklē vai reģistrējas iBook.lv.

2. iBook.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā iBook.lv.

3. Lietojot iBook.lv Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar iBook.lv personas datu apstrādes noteikumiem un piekrītat tiem.

4. iBook.lv darbojas kā starpnieks starp Grāmatas Pārdevēju un Pircēju. Pircējs pērk grāmatas no Grāmatas Pārdevēja, bet ne no iBook.lv, tādā veidā nekādā veidā nav iesaistīts darījumos starp Grāmatas Pārdevēju un Pircēju.

5. Vienīgi Grāmatas Pārdevējs un Pircējs ir atbildīgi par savstarpējiem grāmatas pirkšanas un pārdošanas darījumiem un iBook.lv nenes nekādu atbildību par nenotikušiem darījumiem vai jebkāda cita veida apstākļiem, kas ir vainojami darījuma nenotikšanā.

6. iBook.lv nenes atbildību par patieso grāmatas stāvokli. Pircēja pienākums ir pārliecināties vai grāmatas izdevums, nosaukums, autors u.c. parametri atbilst vēlamajiem kritērijiem.

7. Visām grāmatām, kas tiek pārdotas iBook.lv, jābūt lietošanās kārtībā.

8. Gadījumā ja par pārdodamo grāmatu ir sniegta neparieza informācija, Pārdevējs ir atbildīgs par visām turpmākajām sekām un Pircēja neapmierinātību. iBook.lv neuzņemas atbildību par grāmatas apraksta atbilstību tās reālajam stāvoklim un izdevumam.

9. iBook.lv nav atbildīga par portāla pieejamību, portāla lietotāju savstarpējo komunikāciju, jebkādām tehniska rakstura problēmām portāla darbībā, portāla lietotāja profila datu izmaiņām citas personas neautorizētas piekļūšanas rezultātā. iBook.lv nav nekādā veidā atbildīgs par jebkāda veida zaudējumiem, kuri šī portāla lietotājiem ir radušies saistībā ar portāla un tajā pieejamo pakalpojumu izmantošanu.

10. Portālā iBook.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:

 • informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
 • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
 • informāciju, kurā pārkāptas vispār pieņemtās ētikas normas un kas ir rupja vai aizvainojoša;
 • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
 • informāciju, kurai piemīt surogātpasta vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
 • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
 • visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla iBook.lv normālu darbību un drošību.

11. iBook.lv aizliegts izmantot krāpniecisku darbību veikšanai.

12. Grāmatu nosaukumiem, autoru vārdiem un uzvārdiem, izdevniecībai un sērijai, jābūt norādītai grāmatas oriģinālvalodā (piemēram, pievienojot grāmatas krievu valodā, tiek izmantoti kirilica alfabēta burti).

13. iBook.lv lietotājiem var tikt demonstrētas reklāmas.

14. iBook.lv ir tiesīgs mainīt jebkādu portāla lietotāju izvietotu informāciju nebrīdinot par to pašu portāla lietotāju. iBook.lv ir tiesīgs labot pievienoto grāmatu informāciju, kā arī dzēst pievienotās grāmatas nepaskaidrojot šādas darbības iemeslus. iBook.lv ir tiesīgs dzēst lietotāja profilu vai bloķēt tam pieeju uz laiku nepaskaidrojot šādas darbības iemeslus.


Personas datu apstrādeiBook.lv portāla (turpmāk tekstā iBook.lv) datu pārzinis ir Grāmatu draugu biedrība iBook.lv (reģistrācijas numurs 40008227467). iBook.lv apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu (t.sk. Vispārīgo datu aizsardzības regulu). iBook.lv pilnvarotā datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@ibook.lv.

Apmeklējot iBook.lv un/vai izmantojot tajā esošo informāciju un/vai pakalpojumus, Jūs atzīstat un apstiprināt, ka esat izlasījis šos noteikumus, saprotat to un piekrītat tiem. iBook.lv patur tiesības pēc saviem brīviem ieskatiem grozīt šos nosacījumus, tāpēc, apmeklējot šo tīmekļa vietni, Jums ir pienākums pārliecināties, ka esat iepazinies ar jaunāko šo noteikumu versiju, kas ir piemērojama Jums šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā.

iBook.lv ciena Jūsu privātumu un dara visu iespējamo, lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā. Jūs kā iBook.lv lietotāji paši nosakāt informāciju, kuru Jūsu profilā redzēs visi iBook.lv apmeklētāji un apzinieties, ka uzrādītā informācija ir publiski pieejama. Jūsu iBook.lv ievadītie dati tiek saglabāti iBook.lv servera datu bāze Azure mākoņpakalpojumā. Azure mākoņpakalpojums atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām par datu drošību, aizsardzību un privātumu.

iBook.lv neveic marketinga vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļaus jebkādu Jūsu personīgo datu pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām. Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu.

iBook.lv lietošana (pakalpojuma sniegšana) nav iespējama bez personas datu (savienojuma IP adreses) sniegšanas. Tāpēc lietojot iBook.lv Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiek saglabāti iBook.lv.

Personas datu apstrādes pamati:

 • Datu subjekta piekrišana. Reģistrējoties un lietojot iBook.lv, lietotāji var paši pievienot savam kontam personīgus datus: e-pasta adresi (iBook.lv nepārbauda Jūsu sniegtās e-pasta adreses pareizību - Jūs varat ievadīt jebkādu izdomātu e-pasta adresi, ja nevēlaties atklāt savu īsto e-pasta adresi), profila attēlu, vārdu uzvārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, atrašanās vietu, aprakstu par sevi, piegādes un apmaksas iespējas. Jums kā iBook.lv lietotājam ir iespējams apskatīt, mainīt vai koriģēt savus sniegtos personiskos datus savā profilā, tādējādi īstenojot Vispārīgā datu aizsardzības regulā noteiktās tiesības uz savu personas datu pārvaldību (tajā skaitā labot datus, saņemt datu kopiju, atsaukt datu izmantošanu, tiesības tikt aizmirstam, u.tml.).Augstāk minētie lietotāja dati tiks glabāti 12 mēnešus pēc pēdējā iBook.lv apmeklējuma. Ja lietotājs nebūs apmeklējis iBook.lv 12 mēnešus, tad visi dati tiks dzēsti.
 • Likumā noteikto pienākumu pildīšanai. Sabiedrības intereses. Krāpniecības novēršana. iBook.lv piedāvā iespēju savā starpā sazināties grāmatu pārdevējiem un pircējiem. iBook.lv nav iesaistīts (nepiedalās) darījumos starp grāmatu pārdevēju un pircēju, taču, ja saziņa notiek izmantojot iBook.lv portālu, tad pārdevēja un pircēja sarakste tiek saglabāta iBook.lv servera datubāzē. Ņemot vērā, ka tiesībsargājošo iestāžu pieprasījumi pēc informācijas tiek iesniegti vairākus mēnešus pēc notikumiem, par kuriem tiek lūgts sniegt informāciju, tad, lai iBook.lv varētu pildīt likumdošanā noteiktos pienākumus un kopīgi ar tiesībsargājošajām iestādēm cīnīties pret krāpniecību, iBook.lv lietotāju savstarpējo saraksti kopā ar lietotāju norādītajām e-pasta adresēm iBook.lv glabās 12 mēnešus un šajā periodā nebūs atļauta lietotāja e-pasta adreses maiņa un/vai profila dzēšana. iBook.lv lietotāja konts tiks dzēsts automātiski un visi dati iznīcināti, ja lietotājs nebūs apmeklējis iBook.lv 12 mēnešus un nebūs saņemts tiesībsargājošu iestāžu pieprasījums pēc informācijas par konkrēto lietotāju.

iBook.lv var izmantot sīkdatnes. Sīkdatne ir neliels burtu un ciparu fails (mazāks nekā 1kB), kuru mūsu mājaslapa prasa Jūsu pārlūkprogrammai (piemēram, Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari vai Opera) saglabāt Jūsu darbstacijā vai mobilajā ierīcē. Sīkdatne atceras Jūsu darbības un izdarītās izvēles, kā arī ļauj mums nodrošināt Jums vislabāko iespējamo pieredzi, apmeklējot mūsu mājaslapu. Bez sīkdatņu darbības mūsu mājaslapas pilna funkcionalitāte nebūtu pieejama. Sīkdatnes tiks izmantotas, lai atcerētos, ka Jūs esat iepriekš apmeklējis mūsu mājaslapu, palīdzētu iegūt statistiku par mājaslapas apmeklējumiem un uzlabotu lietotāju iespējas, pārlūkojot mājaslapu. Šiem nolūkiem iBook.lv izmanto šādas sīkdatnes:

 • Sesijas sīkdatne(-es): ASP.NET_SessionId un/vai .ANOAUTH sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu mūsu mājaslapas funkcionalitāti. Tā ļauj tīmekļa vietnes operatoram saistīt Jūsu darbības pārlūka sesijā, kas sākas un beidzas, kad atverat un aizverat pārlūkprogrammas logu.
 • Patstāvīgās sīkdatnes: Google Analytics (_utm) sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu mūsu mājaslapu, analizējot lietotāju paradumus. Šīs sīkdatnes nodrošina mums informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un lietotāju apmeklētajām lapām, un kopējo laiku, kas pavadīts mūsu mājaslapā. Visa ar _utm sīkdatnēm savāktā informācija tiek apkopota ar līdzīgu informāciju, kas saņemta no citiem lietotājiem, un tādēļ tā ir anonīma. Mēs neidentificējam atsevišķus apmeklētājus. Sīkdatne _utma beidz darboties pēc diviem gadiem, bet sīkdatnes _utm* – pēc trīsdesmit minūtēm.
Ja vien Jūs neesat veicis pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu visas vai atsevišķu veidu sīkdatnes, sīkdatnes tiks izmantotas, tiklīdz Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu.