Tu esi: Viesis Meklēt | Aktīvās tēmas |

Grāmatu druka un izdošana Iespējas
HORAMANTALISMAN
#1 Pievienots : pirmdiena, 2020. gada 3. augustā 13:08:48
Rangs: Jauniņais


Pievienojās: 2020.01.27.
Ziņojumi: 2
Labdien, grāmatu draugi!

Esmu autors savām 5 grāmatām, kur aprakstu savus dzīves meklējumus, uzstādījumus u.c. psiholoģiskās lietas, bet galvenā atziņa no tā visa - kad attīrījos no citu cilvēku dzīves šabloniem, tad parādījās skaidrība par savu dzīves mērķi, izjutu labsajūtu ķermenī, jo pirms tam paslimoju ar mūsdienu slimību, veģetatīvo distoniju vairākas reizes. Vēl iekūlos parādos, fantāzijās un mānijās par garīgumu, aizmirstot dzīvot :) Ko es no tā ieguvu? Strukturētu skaidrību un spēju brīvi rīkoties, ja ir problēmas dzīvē, tad tās ņemt un atrisināt. Tas kļūst par azartu un izaicinājumu rīkoties vēl drošāk. Jo tā apziņa, ka vienā dienā viss var beigties, liek rīkoties tā, lai sagaidot rītdienu var ar smaidu sejā doties pretī ikvienam cilvēkam, izbaudīt notikumus, pelnīt naudu, darīt darbu ar aizrautību!

Vēlos ar grāmatām iedrošināt Tevi rīkoties un tiekties pēc augstiem dzīves ideāliem, bagātības, prieka, baudas, foršām attiecībām un pēc lieliskas dzīves!

Grāmatas vari iegādāties šeit:
Www.horamantalisman.com

Nodrukāsim Jūsu sarakstītās grāmatas sākot ar 1 eksemplāru:)

Www.akcijasdruka.lv

Ja vēlies izdot savu dzīves grāmatu, tad palīdzēšu un izskaidrošu soļu secību, kas jāizdara, lai grāmata būtu gatava tirdzniecības vietā! 😉 Pārdošanas process gan ir laikietilpīgs, vislabāk ir pārdot pa tiešo vai caur interneta veikalu, jo tad nauda ir uzreiz nevis jāgaida 6-12mēneši :)
Tu nevari ievietot jaunas tēmas šajā forumā.
Tu nevari atbildēt uz tēmu šajā forumā.
Tu nevari dzēst savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari labot savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari veidot Balsošanas šajā forumā.
Tu nevari piedalīties Balsošanās šajā forumā.