Tu esi: Viesis Meklēt | Aktīvās tēmas |

Grāmatu rakstīšana un izdevniecība Iespējas
HORAMANTALISMAN
#1 Pievienots : pirmdiena, 2020. gada 3. augustā 13:12:22
Rangs: Jauniņais

Pievienojās: 2020.01.27.
Ziņojumi: 2
Labdien, rakstniek!

Jebkurš no mums var būt rakstnieks! Sākumā arī man bija bailes uzsākt savu rakstīšanu, bet tas sākās dabisiki, kad katru dienu veicu savas atziņas un pierakstus, tā izveidojās Prāta apzināšanās 400 dienāš, 800 dienās un nu jau 1200 dienās! Esmu autors savām 5 grāmatām, kur aprakstu savus dzīves meklējumus, uzstādījumus u.c. psiholoģiskās lietas, bet galvenā atziņa no tā visa - kad attīrījos no citu cilvēku dzīves šabloniem, tad parādījās skaidrība par savu dzīves mērķi, izjutu labsajūtu ķermenī, jo pirms tam paslimoju ar mūsdienu slimību, veģetatīvo distoniju vairākas reizes. Vēl iekūlos parādos, fantāzijās un mānijās par garīgumu, aizmirstot dzīvot :) Ko es no tā ieguvu? Strukturētu skaidrību un spēju brīvi rīkoties, ja ir problēmas dzīvē, tad tās ņemt un atrisināt. Tas kļūst par azartu un izaicinājumu rīkoties vēl drošāk. Jo tā apziņa, ka vienā dienā viss var beigties, liek rīkoties tā, lai sagaidot rītdienu var ar smaidu sejā doties pretī ikvienam cilvēkam, izbaudīt notikumus, pelnīt naudu, darīt darbu ar aizrautību!

Grāmatas var iegādāties šeit:
Www.horamantalisman.com

Palīdzēšu Jums izdrukāt un detalizēti izskaidrot procesu, kas nepieciešams grāmatu izdošanai

Www.akcijasdruka.lv

Ja vēlies izdot savu dzīves grāmatu, tad palīdzēšu un izskaidrošu soļu secību, kas jāizdara, lai grāmata būtu gatava tirdzniecības vietā! 😉 Pārdošanas process gan ir laikietilpīgs, vislabāk ir pārdot pa tiešo vai caur interneta veikalu, jo tad nauda ir uzreiz nevis jāgaida 6-12mēneši :)

Ar cieņu,
Raivis
Tu nevari ievietot jaunas tēmas šajā forumā.
Tu nevari atbildēt uz tēmu šajā forumā.
Tu nevari dzēst savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari labot savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari veidot Balsošanas šajā forumā.
Tu nevari piedalīties Balsošanās šajā forumā.