Tu esi: Viesis Meklēt | Aktīvās tēmas |

European Hit Radio labdarības akcija „Skola sauc” Iespējas
admin
#1 Pievienots : trešdiena, 2011. gada 10. augustā 8:23:33
Rangs: Administrators


Pievienojās: 2009.03.29.
Ziņojumi: 210
Publicējam saņemto aicinājumu palīdzēt bērniem sagatavoties skolai! Smile

___________________________

Eiropas Hitu Radio jau otro gadu pēc kārtas rīko labdarības akciju „Skola sauc”, lai palīdzētu bērnu namu „Lejasstrazdi” un „Gaujiena”, kā arī palidzesim.lv bērniem sagatavoties jaunā mācību gada uzsākšanai. Mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā Labdarība ikviens var iepazīties ar bērnu skolas vēlmēm. Ja esi gatavs palīdzēt, iepazīsties ar šīm vēlmēm un sagādā bērniem nepieciešamās lietas. Visas mantas līdz 22. augustam iespējams ziedot European Hit Radio ofisā Elijas ielā 17, 4. stāvā.

1. septembris vairumam bērnu asociējas ar jaunā mācību gada sākumu, ar zināšanām, ar iespēju satikt vecos draugus un iegūt jaunus.

Tomēr ne visi bērni spēj priecāties par iespēju mācīties, jo viņiem nav iespēju iegādāties pašas elementārākās lietas, lai uzsāktu skolas gaitas.

Ikviens var palīdzēt bērniem no bērnu namiem „Lejasstrazdi” un „Gaujiena”, kā arī maznodrošinātām ģimenēm no palidzesim.lv sākt mācību gadu ar pilnu skolas somu. Lai to izdarītu: - Iepazīsties ar bērnu velmēm šeit:

- Sarūpē un nogādā bērniem nepieciešamās mantas līdz 22. augustam Eiropas Hitu Radio ofisā Elijas ielā 17, 4. stāvā, darbadienās no 9:00-17:00.

Arī Tu vari palīdzēt bērniem uzsākt mācības ar pilnu skolas somu!
Tu nevari ievietot jaunas tēmas šajā forumā.
Tu nevari atbildēt uz tēmu šajā forumā.
Tu nevari dzēst savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari labot savus ziņojumus šajā forumā.
Tu nevari veidot Balsošanas šajā forumā.
Tu nevari piedalīties Balsošanās šajā forumā.